• İncek'te dokunulabilir bir yaşam başlıyor...
  • Hedef: yıllarca sürecek memnuniyet
  • Göl manzarası, Hayat'ın bir parçası

İncek’te dokunulabilir bir yaşam başlıyor.

Ankara son yıllarda İncek’e doğru hızlı bir akış seyrediyor. Ankara’nın önde gelen eğitim kurumlarının İncek’te kampüs kurması, kent yaşamını da peşi sıra İncek’e çekiyor. Önümüzdeki yıllarda bu ivmenin artarak sürecek olması da bölgeyi önemli bir yaşam ve yatırım sahası haline getiriyor. Park Hayat’ın İncek’teki pek çok proje gibi; yaşama uzak kulelerde değil, insani ölçekteki bir apartman konseptinde gerçekleşmesi ise, Park Hayat’ı ilk bakışta emsal projelerden ayırıyor.

 

 

KONSEPT

GÖL MANZARASI, HAYAT'IN BİR PARÇASI.

Ankara'nın en güzel maviliği olan Mogan Gölü, Park Hayat'ın salonunda, pencerenizin tam karşısında. Öyle kıyıdan köşeden değil, tüm güzelliği ile boylu boyunca...

Gerçek bir yaşam alanı ve sağlam bir yapı kurmak için tüm gereklilikleri yerine getiren Park Hayat ekibi, şimdi güler yüzünüzde tüm bu emeğinin sonucunu görmek için sabırsızlanıyor.

GENİŞ ALANLAR, GENİŞ ZAMANLAR...

19 ve 6 katlı, yatay ve dikey 2 blokta, 3+1, 4+1 ve 5+1 (dubleks ve tripleks) seçenekleri ile toplamda sadece 60 daireden oluşan Park Hayat, yaşamınıza sunulan alanları olabildiğince geniş tutuyor. Bir iş gününün ardından evinize geldiğiniz an, size kalan zamanlar, geniş mekanlarla birlikte genişliyor. Evinizdeki herkes için özel ve özgür alanlar bırakan Park Hayat'ta, hayat eve geldiğinizde başlıyor.

Her şey çok net!

Park Hayat toplam 60 konuttan oluşuyor. 6430m² arsa üzerinde, 3354m²'sini yeşil alana ayıran Park Hayat'ta park sorununu da tamamen ortadan kaldıran 95 araçlık kapalı otopark yer alıyor. Park Hayat, metrekare hesaplarını brüt değil, net ölçüler üzerinden yapıyor. En küçük dairesi 150m² olarak planlanan projede, 340m²'ye kadar daire seçeneği sunuluyor. Ayrıca her daire için 8-15m² aralığında kapalı bir depo da mevcut. Yaşamayı bilen bir ekibin mimari bakışıyla şekillenen proje, hayatın gereksinimlerini gözeterek yaşamınıza geniş geniş alanlar bırakıyor ve farkını net olarak ortaya koyuyor!

GALERİ

KAT PLANLARI


VAZİYET PLANI


İLETİŞİM

Bize Ulaşın

Her türlü soru, görüş ve öneriniz için lütfen bize ulaşın. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

© 2015. Bu web sitesi tanıtım amaçlıdır. Proje, görseller, konut büyüklükleri ve mahal listelerinde müteahhit her türlü değişiklik yapmak hakkını saklı tutar. Uygulama projesi ve sözleşmedeki bilgiler esastır.